Німецький хлопчина викликав поліцію через "неправильні" подарунки

27.12.2018 20:34 0

Німецький хлопчина викликав поліцію через

У Німеччині дев’ятирічний хлопчик зателефонував до поліції, оскільки Вайнахтсман (німецький аналог Санти) приніс йому "неправильні" подарунки.
Як повідомляє daily-news.com.ua, курйозна історія трапилась із хлопчиком, який живе у місті Цетель на півночі Німеччини.
За словами речника поліції, офіцери прибули на місце за викликом, де зустріли "дуже сердитого хлопчика". Малий скаржився, що отримав у подарунок на Різдво не ті речі, які замовляв у листі до Вайнахтсмана.
Правоохоронці підійшли до справи з усією серйозністю. Вони порівняли список бажань хлопчика з подарунками під ялинкою і виявили, що ті й справді відрізняються.
Читайте також: Легендарну німецьку супермодель викликали в поліцію
Поліцейські виявились креативними і зуміли врегулювати конфлікт. Вони пояснили хлопчику, що Вайнахтсман, з огляду на свій поважний вік, вірогідно, переплутав подарунки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где дадут онлайн кредит на карту или микрозайм онлайн Каталог лучших предложений для создания отопительной системы Рішення по ціноутворенню на газ Косметологическое оборудование от ALVI PRAGUE Сохрани здоровье своих ножек с качественной медицинской обувью

Последние новости