Монатік представив запальну пісню

23.12.2018 8:10 0

Монатік представив запальну пісню

Український співак Монатік презентував нову ритмічну пісню "Все, что мне нужно", яка вже підкорює мережу.
Про це пише СобКор.
Перед написання пісні Монатік отримав опис однієї зі сцен комедії «Секс і нічого особистого», яку треба було доповнити мелодією. Та непросте завдання режисерів співак виконав із задоволенням, адже впевнений, що знає, як це поєднувати душу з танцем.
Нам була дана танцювальна сцена з головними героями. А це те, що особисто мені, максимально імпонує. Тому що ми знаємо, що таке з'єднувати душу з танцем. Тут йде мова про любов – про те, що в підсумку виявляється найважливішим душевним станом головного героя стрічки. Саме цей настрій ми намагалися впровадити в пісню – сукупність танцю душі і тіла, – розповів Монатік.
Читайте також: "Ни о чем": Олег Винник представив новий кліп (відео)
За словами співака, пісня "Все, что мне нужно" зазвучала у кінострічці в найважливіший для героїв момент. Тому Монатік прагнув створити таку композицію, яка гармонійно доповнить кумедний сюжет фільму "Секс і нічого особистого".
"Це все, що потрібно. І не тільки мені. Ми не перший раз працюємо над музикою для кінофільмів і чітко усвідомлюємо, що фінальний акорд залишає головне післясмак всього, що відбувається в кінострічці. Тому відповідальність була для нас колосальною. Щиро сподіваюся, що пісня займе місце не тільки в кіно, але і у вашому житті", – додав співак.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Автомобильные, морские и авиа - перевозки от компании «Kuehne+Nagel» Плазменные телевизоры от LG в магазине Цитрус Стоит ли покупать эхолот? Няня с проживанием Як обрати міжкімнатні двері в квартиру

Последние новости