Заробітчани на кордоні з Польщею «збилися» в черги: що відбувається

23.12.2018 5:45 1

Заробітчани на кордоні з Польщею «збилися» в черги: що відбувається

Державна прикордонна служба заявляє про автомобільні черги в пунктах пропуску на в'їзд в Україну на українсько-польському кордоні.
Про це пише СобКор.
"Попереджаємо мандрівників про значні скупчення транспортних засобів на кордоні з Польщею в напрямку в'їзду в Україну. Найбільше автомобілів і автобусів очікує оформлення перед пунктами пропуску "Краковець-Корчова", "Шегині-Медіка" та "Грушів-Будомєж ", - попереджають прикордонники.
У ДПСУ зазначають зазначають, що більшість людей повертаються додому на період зимових новорічних свят з роботи і навчання за кордоном.
Читайте також: 883 авто: на кордоні з Польщею виникли масові черги
Усі пункти пропуску з українського боку працюють в штатному режимі, виставлено необхідну кількість прикордонних нарядів і сплановано додаткові резерви. Повідомляється, що за необхідності можлива організація пропуску за додатковими смугами руху.
Також налагоджено взаємодію з усіма контрольними службами в пунктах пропуску та постійно проводяться робочі зустрічі з польськими колегами щодо прискорення контрольних операцій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Натуральные продукты Используй лучшие предложения для своего комфорта Микронаушник – новое слово в старых технологиях Послеоперационный бандаж: какие бывают и как использовать Гандбольные мячи для вас

Последние новости