Цукерберг «відзначився» в рейтингу мільярдерів-невдах

23.12.2018 1:42 0

Цукерберг «відзначився» в рейтингу мільярдерів-невдах

Визначено 10 мільярдерів, яким найбільше пощастило та не пощастило у 2018 році.
Про це пише СобКор.
Найбільшим невдахою став генеральний директор Facebook Марк Цукерберг, у якого видався поганий рік на тлі внутрішніх скандалів і погіршення репутації сайту. За рік він втратив майже 19 мільярдів доларів. Статок Цукерберга оцінюється в 52,5 мільярдів доларів. Він – єдиний американець серед десяти нещасливих мільярдерів, половина з яких – з Азії.
На другому місці – засновник бренду Zara Амансіо Ортега. Він втратив більше 16 мільярдів доларів у 2018.
Замикає трійку невдах основний акціонер німецького виробника підшипників Schaeffler Георг Шеффлер, який втратив понад 10 мільярдів доларів.
Натомість, найбільшим щасливцем став засновник Amazon Джефф Безос. Його статки зросли майже на 28 мільярдів доларів, тепер вони становлять понад 127 мільярдів доларів.
Читайте також: Избитый Цукерберг попал на обложку журнала
На другому місці в рейтингу переможців – засновник японського бренду Uniqlo Тадасі Янаї. Він збільшив свій дохід на 7 мільярдів доларів.
На третьому місці – президент нафтової компанії «Лукойл» росіянин Вагіт Алекперов. За 2018 рік його статки збільшилися більш ніж на 4,5 мільярдів доларів.
Замикають десятку лідерів Білл Гейтс, який збільшив свої статки на 2,9 мільярдів та, не зважаючи на численні скандали, Ілон Маск з річним результатом в 2,8 млрд.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Можно ли доверять микрофинансовым организациям Встраиваемые холодильники Bosch по доступной цене Печать на футболках в Киеве Официальный дистрибьютор Бейбистарт в Украине Шубы, которые всегда в моде

Последние новости