Польща відкликала посла з України: що відбувається

21.12.2018 5:31 0

Польща відкликала посла з України: що відбувається

Офіційне рішення президента Польщі.
Посол Польщі в Україні Ян Пєкло згідно наказу президента Анджея Дуди від 31 січня наступного року буде відкликаний з дипломатичної посади. Про це пише daily-news.com.ua
"На підставі статті 133 Конституції Польщі від 2 квітня 1997 відкликаю з 31 січня 2019 р Яна Пєкло з посади Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні", - йдеться в постанові президента Польщі.
Цей указ також підписав прем'єр-міністр Матеуш Моравецкій. В свою чергу керівник Кабінету президента Кшиштоф Щерскій заявив, що звільнення Пєкло не пов'язане з оцінкою польсько-українських відносин.
"Планується підвищення рангу представництва Польщі в Києві; маю надію, що українська сторона швидко прийме наступника і тоді ця зміна буде плавною", - підкреслив польський чиновник.
Читайте також: Між Україною і Польщею розгорається новий дипломатичний скандал
Не так давно Пєкло заявляв, що якщо з німецьким народом Польщі після Другої світової війни вдалося знайти взаєморозуміння і примирення, то з Україною "ще тільки доведеться це зробити".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

10 причин займатися Пілатесом Как выбрать стальные радиаторы отопления Трекеры для занятий спортом Можно ли доверять микрофинансовым организациям Кухни по индивидуальным проектам от LEONMEBEL

Последние новости