Памела Андресон написала відвертий лист до Путіна

19.12.2018 20:47 0

Памела Андресон написала відвертий лист до Путіна

До президента Росії Володимира Путіна звернулася американська актриса Памела Андерсон з проханням припинити вилов диких косаток і білух в Примор'ї.
Текст листа англійською та російською мовами артистка і зоозахисниця опублікувала на сайті свого фонду. Про це пише daily-news.com.ua
"Зараз я уважно стежу за новинами з Росії і сподіваюся, що цих чудових тварин скоро випустять з "китової в'язниці" на волю, а цей жорстокий вид бізнесу піде в історію", - зазначено в тексті.
Андерсон в листі вказала на те, що також зверталася з проханням надати допомогу в створенні морських охоронюваних районів в Південному океані.
У липні актриса звинуватила американців в русофобії, що виражається в звичці в усьому звинувачувати Росію. "Це вже наша фішка. А у них це перетворилося в жарт - коли я відвідую Росію, у мене запитують: "Ну, що ми натворили в цей раз?", - зазначила вона.
Читайте також: «Поцілуй у дупу нас»: нардепи склали лист Путіну в стилі запорізьких козаків
У грудні минулого року Памела Андерсон розповіла журналістам про візити в Кремль і про зустрічі з Володимиром Путіним. Актриса обговорила з російською владою проблеми екології і закликала Москву стати світовим лідером по частині рішення таких проблем.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Нерухомість в Ірпені: таунхауси від забудовника Актуальный 1xbet промокод 1XMAX на 2020 год Рекламные плакаты – быстро, качественно и со вкусом Органо-мінеральне добриво: особливості, ефективність, реально «працюючі» препарати Рейтинг популярных брендов климатического оборудования

Последние новости