«Пор’ядна львівська пані»: Держкіно завершило ігровий фільм

15.12.2018 18:35 1

«Пор’ядна львівська пані»: Держкіно завершило ігровий фільм

Кінокомпанія «Крісті фільм» представила Держкіно завершений виробництвом короткометражний ігровий фільм «Пор’ядна львівська пані».
Про це пише СобКор.
«Порядна львівська пані» режисера Наталі Пасеницької – це еротична комедія за мотивами однойменної книги відомої української письменниці Люби Клименко. Автором сценарію стрічки є Марина Меднікова, продюсером – Юрій Мінзянов.
Головна героїня картини – сучасна інтелігентна жінка Пенелопа – живе у Львові і працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і... нестерпно нудно. Втім, одного чудового дня все змінюється. До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.
Читайте також: Київський тиждень критики: фільм "Донбас" назвали найкращим
За словами продюсера фільму Юрія Мінзянова, найголовніший меседж фільму – не треба жити не своїм життям, не треба боятися змін, не треба боятися зустріти щире та ніжне кохання, яке змінює все життя, бо люди мають приносити задоволення та щастя одне одному.
Кінопроект цієї стрічки став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 995 тис. грн, що і складає загальну вартість виробництва фільму.
Прем’єра фільму в Україні запланована на 2019-й рік.
Нагадаємо, що зйомки стрічки «Пор'ядна львівська пані» розпочались у серпні 2018 року у Львові.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровое заведение для почитателей риска и быстрых побед Рейтинг популярных брендов климатического оборудования Интерьер в космическом стиле Женские украшения из натуральных камней Как лечить геморрой?

Последние новости