Останній зорепад 2018 року: де і коли спостерігати

13.12.2018 20:05 0

Останній зорепад 2018 року: де і коли спостерігати

В ніч на 14 грудня земляни побачать останній зорепад року.
Це щорічне явище триває з 4 по 17 грудня. Метеорний потік Гемініди досягне найбільшої активності в ніч з 13 на 14 грудня. Тоді жителі Землі можуть побачити зорепад неозброєним оком, пише daily-news.com.ua
Падаючі зірки можна розглянути після півночі і до сходу. Найкраще спостерігати за небом близько другої години ночі, тоді епіцентр зорепаду буде прямо над головою.
В цьому році в піку активності можна побачити від 60 до 120 метеорів на годину. У 2011 році зафіксували до 200 спалахів на годину, що вдвічі більше, ніж у потоці Персеїди, який припадає на серпень.
Читайте також: Вражаючі фото найяскравішого зорепаду цього року
Швидкість руху гемінідів відносно невисока, вона становить близько 35 км/год. Цього часу достатньо, щоб жителі Землі встигли розглянути яскраві спалахи в нічному зимовому небі. При цьому тільки 2-4% падаючих метеорів залишають за собою шлейф.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Разговорный английский - доступно, быстро, интересно Разнообразие строительных материалов при строительстве загородного дома Детские электромобили в Одессе Отдых под Киевом в роскошном комплексе "Царевка" Поиск профессиональных врачей по городам

Последние новости