Житель Києва «упіймав» НЛО. Фото

09.12.2018 9:58 4

Житель Києва «упіймав» НЛО. Фото

Житель Києва стверджує, що бачив НЛО на евакуаторі, на підтвердження своїх слів він показав фото.
Про це пише СобКор.
Зазначається, що киянин побачив НЛО у годину пік.
Автор фото стверджує, що він побачив дивний об’єкт в районі станції метро Почайна.
Читайте також: У центрі Києва іноземці обікрали школярку
Більше того, за словами чоловіка, всередині тарілки перебувала якась зелена істота. Проте засняти її він не зміг – нібито, підвів смартфон.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Rockwool каменная вата: инструкция по укладке от А до Я Как получить наследство в Италии Кредит під заставу нерухомості: Швидкий шлях до фінансування Экскурсии по Будапешту: лучшие маршруты, поездки и идеи отдыха Цифровая экосистема: Как НФТ меняет правила игры

Последние новости