Створено мобільний додаток "ЗМІя" для журналістів

08.12.2018 15:17 2

Створено мобільний додаток

"Інститут масової інформації спільно з “Детектором медіа” розробили і запустили мобільний додаток для журналістів “ЗМІя”.
Про це пише СобКор.
Він покликаний допомогти в роботі працівників ЗМІ під час виборів та містить усю необхідну інформацію щодо прав і безпеки журналістів, законодавчої бази та особливостей висвітлення виборів у засобах масової інформації", - йдеться в повідомленні.
В основі додатка – посібник “ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони”, розроблений спільно експертами “Детектора медіа” та ІМІ. В посібнику детально описані практичні й специфічні питання, які ставить перед журналістом передвиборча тематика з точки зору дотримання стандартів професії (попри те, що стандарти є універсальними, незалежно від тематики, що її висвітлює журналіст).
Читайте також: Google випустив власний VPN-додаток
Автори розглядають усі основні планові події виборчого процесу – як президентського, так і парламентського, а також події непланові, але цілком імовірні. Окремий розділ видання присвячено рекомендаціям з безпеки журналіста – від поведінки в натовпі до того, як уникнути електронного стеження.
У мобільному додатку описаний алгоритм дій журналіста в разі порушень його прав та зразок заяви до поліції про перешкоджання журналістській діяльності. Також за допомогою спеціальної форми можна повідомити про порушення прав журналістів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Основательница Jobian Ольга Чубенко дала советы в случае отказа въезда в Польшу Оригинальная спортивная одежда от мировых брендов Лучшие игры в онлайн режиме Легальный пригон автомобиля из США в Украину Цікаві новини Чернівців та України

Последние новости