Звільнення моряків: Порошенко і американський сенатор Джонсон обговорили деталі

08.12.2018 13:15 0

Звільнення моряків: Порошенко і американський сенатор Джонсон обговорили деталі

Президент України Петро Порошенко прийняв Сенатора США Рональда Джонсона, з яким обговорив звільнення українських моряків із російського полону.
Про це пише СобКор.
Президент України висловив вдячність американській стороні за тверду двопартійну підтримку України та чітке засудження нещодавнього чергового акту збройної агресії Російської Федерації у Керченській протоці.
Петро Порошенко наголосив, що Росія повинна негайно звільнити українських моряків та повернути три українські судна.
«Хочу подякувати за міцну підтримку нашої боротьби за свободу, демократію та проведення реформ в Україні», - зазначив Президент.
Читайте також: У США українці провели акцію на підтримку захоплених Росією моряків
Співрозмовники відзначили пріоритетність і надалі зміцнювати міжнародний тиск на Росію, у тому числі шляхом посилення санкцій у відповідь на агресивні дії Кремля, а також з метою забезпечення відновлення суверенітету і територіальної цілісності України у межах міжнародно-визнаних кордонів.
Сенатор Джонсон, в свою чергу, зазначив: «Я приїхав до України з єдиної причини – продемонструвати міцну підтримку не лише Сенату, не лише Конгресу, не лише Адміністрації, а всього американського народу. Ми засуджуємо дії Росії. Ми підтримуємо український народ, уряд. Ми підтримуємо територіальну цілісність України».
Петро Порошенко подякував за послідовну підтримку американських законодавців у питаннях надання Україні всебічної допомоги, у тому числі у контексті триваючих реформ та зміцнення безпекової і оборонної стійкості нашої держави.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление корпоративных подарков Новейшие кондиционеры по доступной цене Стильный и многофункциональный фитнес-браслет XiaomiMiBand 3 Casino X дает всем игрокам установку на успех Креативность мышления в корпоративных подарках

Последние новости