Дослідники назвали звичку, яка скорочує життя

06.12.2018 12:55 0

Дослідники назвали звичку, яка скорочує життя

Тривале сидіння на одному місці і брак руху науковці назвали вагомими факторами скорочення життя.
Дослідники з’ясували, що сидіння може мати «смертельний поріг», а перевищення цієї норми вкрай несприятливо впливає на організм. І навпаки, зменшення часу, проведеного сидячи, здатне продовжити життя. Про це пише daily-news.com.ua
Як повідомляє American Journal of Preventive Medicine, саме надмірний руховий спокій у ряді випадків стає причиною смерті.
Приблизно 3,8% щорічних смертей на Землі відбувається значною мірою завдяки надмірному поширенню сидячого способу життя.
Скорочення часу сидіння до 3-х годин на день може продовжити життя майже на два з половиною місяці, — такий вердикт дослідників.
В рамках проекту експертами була проаналізована статистика по смертності за останні 15 років. Крім того, автори роботи задіяли бази даних ВООЗ і свої власні результати моніторингу. Так вони змогли встановити конкретну частку смертей з природних причин, безпосередньо чи опосередковано пов'язаних із сидячим способом життя – в результаті розвитку ожиріння, схильності до інфарктів і інсультів, травм хребта і іншим хворобам, характерним для малорухливості.
За словами дослідників, подолавши надмірну свідому нерухомість, можна запобігти щорічній смерті приблизно 440 тисяч осіб.
Саме стільки смертей можна було б уникнути щорічно, якщо б люди проводили більше часу стоячи або рухаючись, а не сиділи, — зазначили експерти.
Читайте також: Вчені назвали речовину, яка продовжує життя людини
Крім того, вчені з'ясували, що жінки, які сидять більше шести годин щодня, мають вищий ризик виникнення онкологічних захворювань.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Влияние блогеров на власть в Южном Установка качественных окон в Киеве Аренда батутов для тимбилдинга Облачное хранилище информации на серверах Украины и Германии Развивающие игры для детей

Последние новости