«Зомбі-копія» Анджеліни Джолі шокувала зовнішнім виглядом

05.12.2018 12:32 0

«Зомбі-копія» Анджеліни Джолі шокувала зовнішнім виглядом

20-річна мешканка Ірану Сахар Табар прославилася на весь світ своїм невтомним бажанням стати схожою на Анджеліну Джолі.
Бажання дівчини домогтися схожості з кумиром довело її до того стану, коли особа Сахар перестала мати спільні риси з людськими. У мережі дівчину вже прозвали "зомбі-копією" відомої голлівудської актриси. Про це пише daily-news.com.ua
Сахар визнавала раніше, що перенесла більше 50 операцій на обличчі, щоб домогтися схожості з Джолі. Напередодні вона знову лягла під ніж хірурга. Післяопераційні фото "зомбі-дівчина" опублікувала в соціальній мережі.
Судячи з нанесеними на її обличчя бинтами, Сахар зробила нову ринопластику, або операцію на носі. Слід зазначити, що Сахар рекомендували припинити експерименти з носом, оскільки втручання виснажили і спотворили його.
Читайте також: Донька Джолі і Пітта хоче стати хлопчиком
Експерти в мережі навіть прогнозують їй незворотні викривлення і травматизацію, яка може серйозно нашкодити молодій шанувальниці Анджеліни Джолі. Зараз же фанати чекають, коли зможуть побачити новий ніс Сахар, але він поки знаходиться під товщею бинтів.
«Зомбі-копія» Анджеліни Джолі шокувала зовнішнім виглядом

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все необходимые товары для рукоделия на одном сайте Почему секционные ворота – это лучший вариант для автомобильного бокса? Казино СуперСлотс обязательно подарит вам невероятные возможности Торговый модуль для вашего бизнеса Курсы маникюра в центре Ирины Клапша

Последние новости