Вакарчук розповів, коли їздив до Криму

02.12.2018 22:06 1

Вакарчук розповів, коли їздив до Криму

Лідер рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук під час нагородження переможців літературного конкурсу “Кримський Інжир” вперше розповів про те, що був в Криму напередодні анексії півострова.
Про це пише СобКор.
Вакарчук зазначив, що вирішив вперше розповісти цю історію саме зараз.
“Це було 8 березня 2014 року. Я розумів, що дуже серйозні речі відбувалися в Криму. Я за власною ініціативою прилетів в Сімферопольський аеропорт. На самому виході мене заблокувала так звана “кримська самооборона”, яка з одного боку поводилася коректно, але дала зрозуміти, що мене нікуди не пустить. Далі був дуже складний день, який ми провели з різним успіхом. Але, буквально через 30 хвилин, після того, як я опинився в цьому аеропорту, приїхала велика група наших братів – кримських татар, які дізнавшись, що я там, приїхали мене захистити”, – повідомив Вакарчук.
Читайте також: "Дві Маші" не зможуть виступати в Україні
За словами артиста, він запам’ятав такі дії кримських татар назавжди.
“На щастя, захищати мене не потрібно було. Але я запам’ятаю цей момент назавжди.
Їхня підтримка, те, що вони прийшли до мене і сказали: “Ми з вами” – я не забуду це ніколи … У той момент я відчув, що є українська політична нація”, – резюмував Вакарчук.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ставки на спорт онлайн Эффективная косметика от магазина JEJU Магазин військової атрибутики «Символіка» Страховые компании: как сделать правильный выбор Строительная база КУБ в Киеве

Последние новости