Поліція не може упіймати Кевіна Спейсі

01.12.2018 17:55 0

Поліція не може упіймати Кевіна Спейсі

Минув уже рік, відколи вибухнув гей-секс-скандал навколо актора Кевіна Спейсі, і відтоді зірка жодного разу не з'являвся на публіці.
Про це пише СобКор.
Більше того, кажуть, знайти його не може ні поліція, ні ФБР.
У листопаді 2017-го Спейсі оголосив, що робить паузу в кар'єрі та лягає до реабілітаційного центру, бо потребує допомоги фахівців. І справді ліг до фешенебельного закладу в Аризоні, де місяць коштує 25 тисяч доларів, але з 45-денної програми пробув лише 21 день.
За свідченням джерел, 58-річний актор покинув США на приватному літаку і відтоді носиться по світі.
Читайте також: На екрани вийшов третій сезон легендарного серіалу від Netflix
"Кевін знає, якщо його не знайдуть, то не зможуть вручити судові папери, і не буде слідства. Їздячи по світі, він намагається бути на один крок попереду за лондонську поліцію та ФБР, постійно перебуваючи в русі та сидячи на шиї в своїх багатих друзів", - зазначив інформатор.
Імовірно, нині Спейсі переховується на території закритого поселення в Каліфорнії, і "викурити" його звідти не змогли навіть пожежі. На думку інформаторів, минуть роки, перш ніж актор наважиться вийти з підпілля.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать обувь ребёнку: Советы по правильному выбору обуви ребёнку Курсы инструктора по Pole Dance Поиск жилья онлайн Успішний інтернет-проект з командою професіоналів Успейте купить Apple смартфоны по хорошей цене в Comfy!

Последние новости