Учені відкрили унікальне знеболювальне

25.11.2018 23:58 3

Учені відкрили унікальне знеболювальне

У Марокко є рослина Euphorbia resinifera, або смоляний молочай. Його основна речовина ресініфератоксин, за шкалою Сковілла в ній 16 мільярдів одиниць.
Про це пише СобКор.
Це в 10 000 разів гостріше перцю «Кароліна ріппер» і в 4,5 мільйона разів гостріше халапеньо. Тобто ця речовина просто вб’є вам нервові закінчення. Але саме тому вона може стати майбутнім універсальним знеболювальним.
Вчені з’ясували, що якщо ввести ресініфератоксин в тіло, то там він з’єднується з TRPV1, молекулою, яка знаходиться в нервових закінченнях, які відчувають біль. В результаті у нервовому закінченні відкривається канал, по якому йде підвищений приплив кальцію. Таке перевантаження кальцієм дезактивує нерв, який відчуває біль, але водночас зберігає всі інші відчуття, тобто пацієнт не відчуває болю, але зате сприймає навіть легкий дотик. Правда, перед введенням токсину треба не забути попередньо знеболити це місце звичайною анестезією, інакше наслідки будуть дуже сумні, тому, що до дезактивації біль буде неймовірною. Дослідник Майкл Іадарола протестував дію ресініфератоксина на собаках з хворими колінними суглобами.
Читайте також: Не повніти взимку: яких правил слід дотримуватись
«Ефект неймовірний, і триває набагато довше, ніж я очікував, в середньому господарі просять повторну ін’єкцію лише місяців через п’ять. А самі тварини, які до того кульгали, починають бігати і жити без болю», — говорить він.
Таким чином, речовина працює як дуже тривала анестезія при введенні в певні ділянки тіла. Але, як з’ясувалося, токсин може допомагати і пацієнтам на пізніх стадіях раку. І такі експерименти на людях вже провели, а точніше, на пацієнтах, що страждають від пізньої стадії раку кісток.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лечение грязью в санатории «Куяльник» Магазин шаров для праздников Когда первые остаются лучшими Какое издательство в сети лучше выбрать? Бухгалтерский аутсорсинг

Последние новости