Визначився останній учасник півфіналу Ліги націй УЄФА

21.11.2018 6:55 0

Збірна Нідерландів стала останнім учасником півфіналу Ліги націй УЄФА.
Про це пише видання daily-news.com.ua
Голландці повторили вчорашній подвиг Швейцарії, відігравшись з рахунку 0: 2 у виїзному матчі з Німеччиною. Німці вже до 20-й хвилині забили два голи, в подальшому господарі були набагато ближче до третього голу, ніж Нідерланди до відновлення інтриги, але команда Йоахіма Льова загубила декілька відмінних моментів і дала надію «Помаранчевим» на камбек.
На 85-й хвилині форвард «Севільї» Квінсі Промес ударом з лінії штрафного скоротив відставання до мінімуму, а в компенсований час захисник «Ліверпуля» Вірджіл Ван Дейк зрівняв рахунок і вирвав з рук Франції путівку в плей-офф Ліги націй.
Таким чином, за перемогу в першому розіграші Ліги націй УЄФА влітку 2019 року в Португалії посперечаються збірні Англії, Португалії, Швейцарії та Нідерландів.
Ліга А
Німеччина - Нідерланди 2: 2
Голи: Вернер, 9, Сані, 20 - Промес, 85, Ван Дейк, 90 + 1
Турнірна таблиця: Нідерланди - 7, Франція - 7, Німеччина - 2.
Ліга B
Данія - Ірландія 0: 0
Турнірна таблиця: Данія - 8, Уельс - 6, Ірландія - 2.
Чехія - Словаччина 1: 0
Гол: Шик, 32
Турнірна таблиця: Україна - 9, Чехія - 6, Словаччина - 3.
Ліга C
Болгарія - Словенія 1: 1
Голи: Іванов, 68 - Заєць, 75
Кіпр - Норвегія 0: 2
Голи: Камара, 36, 48
Турнірна таблиця: Норвегія - 13, Болгарія - 11, Кіпр - 5, Словенія - 3.
Ліга D
Македонія - Гібралтар 4: 0
Голи: Барді, 27, Нестеровський, 67, 80, Трайковскі, 90
Ліхтенштейн - Вірменія 2: 2
Голи: Бюхель, 44, Хаслер, 47 - Адамян, 9, Карапетян, 85
Турнірна таблиця: Македонія - 15, Вірменія - 10, Гібралтар - 6, Ліхтенштейн - 4.