Євросоюз збирає екстрений саміт по Brexit

16.11.2018 5:48 1

Євросоюз збирає екстрений саміт по Brexit

Країни-члени ЄС мають намір погодити угоду з Британією.
Позачерговий саміт Євросоюзу по Brexit повинен пройти 25 листопада. Про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск у четвер, 15 листопада, передає видання daily-news.com.ua
"Якщо не трапиться нічого екстраординарного, то ми проведемо зустріч Європейської ради для завершення угоди по Brexit і надання йому офіційного статусу. Це станеться в неділю 25 листопада о 09:30", - сказав він на прес-конференції за участю координатора ЄС на переговорах по Brexit Мішелем Барньє.
Туск зазначив, що саміту 25 листопада буде передувати ряд зустрічей і обговорень. Зокрема, вже з четверга всі члени ЄС будуть ретельно вивчати цю угоду і до кінця тижня посли всіх країн в ЄС зустрінуться для його обговорення. "Я сподіваюся, що у них не буде багато зауважень", - зазначив Туск.
"Вони також обговорять мандат Єврокомісії по фіналізації політичної декларації про подальші відносини між Британією та ЄС", - додав він, уточнивши, що в цей процес будуть залучені глави МЗС країн Євросоюзу.
Очікується, що Єврокомісія завершить роботу над декларацією до 20 листопада, а протягом наступних 48 годин 27 країн ЄС матимуть можливість оцінити її.
Читайте також: Uber поза законом: до чого може призвести використання сервісу
Як відомо, напередодні текст угоди по Brexit схвалив парламент і уряд Великобританії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Обучение за рубежом теперь доступно и для украинцев Стильная обувь для мужчин Можно ли держать дома членистоногих Реабилитация больных после травм и инсультов Как украсить мебель

Последние новости