• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Стоматологи назвали звички, що руйнують зубну емаль

16.11.2018 3:48 0

Стоматологи назвали звички, що руйнують зубну емаль

Стоматологи розповіли, чому не можна чистити зуби після сніданку.
З дитинства всіх привчають чистити зуби двічі - після сну і ввечері. Однак представники Британського співтовариства стоматологів поставили під сумнів правильність ранкового гігієнічного процесу.
На їхню думку, зуби слід чистити вранці, а в денний час, пише видання daily-news.com.ua
Не важливо, коли людина це робить, відразу ж після сну або після сніданку, головне, як розповіли стоматологи, між гігієнічною процедурою і їжею повинні пройти як мінімум 60 хвилин. У раціон ранкової трапези часто входять продукти, що містять велику кількість кислот, в процесі вживання яких емаль стає більш пористої. Якщо очищати ротову порожнину відразу ж після прийняття їжі, можна ще більше зашкодити їх зовнішнє покриття.
Британські фахівці з області стоматології дали кілька рекомендацій правильного догляду за ротовою порожниною. Гігієнічну процедуру радять проводити двічі на день. Для цього добре підійде зубна паста, що містить фтор, і щітка, яка знімає наліт не тільки з зубів, але і з мови, і з ясен. Спочатку масажними рухами необхідно ретельно вичистити жувальну, внутрішню і зовнішню поверхню зубів, а після завершення процедури виплюнути залишки зубної пасти. Потім слід за допомогою спеціальної нитки або йоржика видалити наліт між зубами. Фахівці не радять одразу ж після процедури обполіскувати рот чистою водою, оскільки які у ньому мікрочастинки фтору зможуть ще більше зміцнити емаль. Вони не є небезпечними, тому не зашкодять організму.
Читайте також: Медики пояснили, чим шкодить будильник на смартфоні
Ополіскувач для порожнини рота не слід використовувати безпосередньо після чищення зубів. Рідина запобігає руйнуванню емалі, але її не радять застосовувати одночасно з концентрованою зубною пастою. Скористатися засобом гігієни можна в післяобідній час, але після цього необхідно протягом півгодини не вживати їжу і не пити.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мото и бензоинструмент для ремонта и строительства Имплантация зубов в Киеве это быстро и безболезненно Durilium Airglide от Tefal: новый уровень утюжки Горные велосипед бу из Германии Купить домен в CityHost

Последние новости