Медики назвали продукт, який вбиває печінку

09.11.2018 6:07 0

Медики назвали продукт, який вбиває печінку

Вживання цього напою провокує виснаження функцій клітин органів і тканин в людському організмі.
Найістотніше шкоди організму людини завдають енергетичні напої, що містять велику кількість кофеїну.
Про це заявив лікар, кандидат медичних наук Анатолій Печінка, передає daily-news.com.ua
«Такі напої викликають виснаження енергетичних запасів в клітинах органів і тканин, дратують органи травлення, вичавлюють з організму всю можливу енергію. Енергетичні напої надають більш агресивне вплив на внутрішні органи, ніж міцна горілка », - констатував медпрацівник.
Анатолій Печінка зазначив, що любителям подібних напоїв загрожує можливий розвиток серйозних захворювань травної системи, серця. Крім того, енергетики негативно впливають на психічне здоров'я. Але головний шкоди від вживання подібних напоїв несе печінку.
Читайте також: Дієтологи розкрили секрет, як щодня скидати по кілограму
«У слабоалкогольних напоях міститься велика кількість цукру, присутні ароматизатори, харчові синтетичні барвники, стабілізатори смаку, нерідко там можна виявити ще й сурогати алкоголю. Подібна гримуча суміш повільно, але впевнено отруює печінку, яка змушена розщеплювати алкоголь і виводити його з організму », - підкреслив лікар.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказ товаров из Америки Лучшее оборудования для спорта Подбор шин для авто любой грузоподъемности Качественные и натуральные товары для животных Горнолыжные ботинки Head

Последние новости