Нарешті: нардепи прийняли закон, який так довго чекали «євробляхери»

09.11.2018 8:07 0

Нарешті: нардепи прийняли закон, який так довго чекали «євробляхери»

Коефіцієнт віку, який вимагали прибрати протестуючі, залишився.
Верховна Рада в четвер, 8 листопада, прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №8487 про зниження акцизів на ввезення автомобілів, який покликаний вирішити проблему масового використання в Україні уживаних автомобілів на іноземних номерах.
Його підтримали 250 народних депутатів, повідомляє daily-news.com.ua
Законопроект передбачає введення нової формули акцизного податку, який буде розраховуватися як множення базової ставки на коефіцієнт двигуна (обсяг / 1000) і коефіцієнт віку (кількість повних календарних років).
Базова ставка складе 50 євро для машин з бензиновим двигуном і 75 євро для дизельних. Для великолітражні автомобілів — 100 євро і 150 євро відповідно.
Встановлено граничний коефіцієнт віку імпортованого автомобіля. "Тобто якщо автомобілю 16, 18, 20 років — граничний коефіцієнт все одно 15".
Протягом 90 календарних днів після вступу в силу закону буде діяти знижуючий коефіцієнт 0,5.
Режими тимчасового ввезення або транзиту, за якими в Україні знаходяться більшість "евроблях", можна буде перевести в режим імпорту при сплаті штрафу у розмірі 8500 гривень.
Читайте також: Нафта суттєво втратила в ціні: чого чекати українцям
Засоби від розмитнення "евроблях" в 2018-2019 роках будуть спрямовані на покриття дефіциту Пенсійного фонду.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная косметика для вашей красоты Как украсить мебель Лучшие цветы с адресной доставкой по Киеву Билеты на отборочный тур чемпионатау мира по футболу Выбор шкафа-купе. Тренд 2018

Последние новости