Названий продукт, який може спровокувати розсіяний склероз

06.11.2018 5:42 2

Названий продукт, який може спровокувати розсіяний склероз

Зловживання сіллю веде до розвитку невиліковної хвороби.
Зловживання сіллю пов'язано зі значним збільшенням ризику розвитку такого небезпечного захворювання як розсіяний склероз, встановили вчені Єльського університету (США). Розсіяний склероз — це хронічне аутоімунне захворювання, при якому відбувається порушення мієлінової оболонки нервових волокон головного і спинного мозку
Про отримані американськими вченими даних повідомляє daily-news.com.ua
Дослідники заявили про те, що виявили зв'язок між кількістю солі, що вживається в їжу, і появою у людини розсіяного склерозу.
Вчені з Єля змогли виявити, що призводить до запальних процесів, які вражають центральну нервову систему. Згідно з їхнім висновком, запалення, наслідком якого стає розвиток розсіяного склерозу, виникає на тлі дисбалансу цитокінів інтерферон-гамма і інтерлейкін-10, вироблених регуляторними Т-клітинами. У цих клітинах при великій концентрації солі відбувається активація сигнального шляху Wnt, стимулюючого діяльність білка, який викликає порушення в їх роботі. При цьому уражаються різні відділи нервової системи.
Розсіяний склероз на сьогодні — захворювання невиліковне. В середньому хворі на розсіяний склероз живуть на 5-10 років менше здорових людей.
Читайте також: Лікарі розповіли, чому потрібно їсти лайм
Відзначимо, що в 2013 році журнал Nature опублікував дані, отримані американськими і німецькими вченими, свідчать про те, що зловживання кухонною сіллю може бути фактором ризику розвитку аутоімунних захворювань і зокрема розсіяного склерозу. Наукові фахівці тоді повідомили: було помічено, що у людей, часто відвідують ресторани швидкого харчування, відбувається «перевиробництво» клітин, які беруть участь в запальних процесах, що виникають в організмі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Композитный бассейн – лучшее решения для частного дома Поиск подходящего перевозчика Качественная бутилированная вода для красоты и здоровья Стеклянные душевые — гармония в ванной! Эффективная косметика от магазина JEJU

Последние новости