Медики назвали напій, який провокує діабет

05.11.2018 5:39 3

Медики назвали напій, який провокує діабет

Солодка газована вода може бути дуже небезпечною для вашого здоров’я.
Про це пише СобКор.
Дієтичні газовані напої можуть спровокувати розвиток діабету 2-го типу, адже містять у своєму складі підсолоджувачі.
До таких невтішних висновків дійшла команда дослідників з Аделаїдської медичної школи (Австралія) після експерименту за участю 29 молодих людей.
Добровольців розділили на дві групи: перша приймала капсули з підсолоджувачами, в яких містилися сукралоза і ацесульфам, що еквівалентно чотирьом з половиною банкам дієтичного напою в день.
Другій групі видавали капсули з плацебо без підсолоджувачів.
Читайте також: Лікарі назвали фрукт, який може захистити від раку
Дослідники проаналізували бактерії в кишечнику добровольців і виявили зміни в складі мікробіома у тих, хто споживав підсолоджувачі, а також знижений рівень гормону GLP-1, який допомагає регулювати концетрацію глюкози в крові.
Автори заявляють, що результати їхнього дослідження підтверджують «концепцію, згідно з якою такі підсолоджувачі погіршують контроль цукру в крові у здорових суб’єктів».
Дієтичні газовані напої, які зазвичай пропонують як альтернативу безалкогольним напоям без цукру в довгостроковій перспективі можуть призвести до розвитку діабету.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какую одежду выбирать во время беременности? Игровой слот «An Escape From Alcatraz» Собственный дизайн картин на холсте Смешивающие насосы по выгодным ценам Метало пластиковые конструкции от компании KaiZen

Последние новости