Лікарі назвали напій, який бажано пити щодня

30.10.2018 18:59 1

Лікарі назвали напій, який бажано пити щодня

Щоденна чашка кави врятує від важкої хвороби.
Вчені з американської клініки Майо довели, що щоденна чашка кави в раціоні врятує від важкої хвороби печінки.
Про це пише daily-news.com.ua
Доктор медицини гастроентеролог Крег Ламмерт назвав дози, які сприяють профілактиці аутоімунних захворювань життєво важливого органу.
На думку доктора Ламмерт, помірний регулярний прийом африканського напою запобігає первинні запалення жовчних проток, які є причиною фіброзу і часто призводять до таких страшних діагнозів, як цироз, рак і печінкова недостатність. Це первинне запалення називається ПСХ (Первинний Склеротичний Холангит). Захворювання має аутоіммунну природу, фіксується не часто, але наслідки від нього плачевні.
Читайте також: Названі продукти, які не рекомендують вживати одночасно
Дослідження Ламмерт охопили велику кількість пацієнтів, у яких виявили ПСХ. Лікарі прийшли до висновку, що доза кави, необхідна для профілактики грізної хвороби не повинна перевищувати однієї невеликої чашки на добу. В іншому випадку, непомірне кількість кофеїну може навіть завдати серйозної шкоди організму.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Корейская косметика для вашего идеального внешнего вида Настоящие солидные вещи Оформи свою квартиру стильно Надежная кабельно-проводниковая продукция от «Golden-Cabel» Где купить металлопластиковые окна по выгодным ценам

Последние новости