Мережу спантеличила нова оптична ілюзія

29.10.2018 18:54 0

Мережу спантеличила нова оптична ілюзія

Зображення набирає популярність.
Користувачів інтернету спантеличила нова оптична ілюзія. На знімку, опублікованому на онлайн-сервісі Imgur, на перший погляд здається, що на підлозі чиєїсь кухні сидить не зрозуміло яким чином проник туди ворон. Однак, виявляється, це зовсім не птах, а звір, передає daily-news.com.ua
Якщо гарненько придивитися, видно, що на підлозі сидить чорне кошеня, задерши морду вгору. А то, що спочатку здається дзьобом ворона, насправді котяче вухо.
Читайте також: Юний лабрадор показав, як підкорити хвилі на вейкборде
Фото швидко поширилося по соцмережах. «Фотографія цього ворона цікава тому, що ... насправді це кіт», «Ось адже майстер камуфляжу», - писали користувачі в коментарях. А багато хто зізнавався: для того, щоб побачити на цьому знімку кота, їм довелося довго вдивлятися в зображення.
Мережу спантеличила нова оптична ілюзія

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Великий вибір торгових стелажів високої якості Качественные и недорогие офисные столы Особенности финансовых связей на государственном уровне на примере Амельченко Василия Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Кухонные мойки из нержавейки и гранита от производителя «Тека»

Последние новости