Дієтологи розповіли, які продукти краще всього поєднуються з алкоголем

27.10.2018 22:28 0

Дієтологи розповіли, які продукти краще всього поєднуються з алкоголем

Що їсти під час застілля.
Якщо неправильно закушувати алкогольні напої під час застілля, то це може привести до небезпечного порушення в організмі. Експерти розповіли, яким має бути харчування в момент випивки, передає daily-news.com.ua
Закушуючи алкоголь невідповідними продуктами, можна спровокувати стан гіпоглікемії, при якій відбувається різке падіння глюкози в крові, що робить неможливим нормальне функціонування клітин, в тому числі клітин мозку.
«Якщо ви надумали пити, то обов'язково варто запастися тією їжею, яка добре виводить алкоголь з організму», - пояснили експерти, як можна уникнути небезпечного порушення.
За їхніми словами, ніколи не потрібно поєднувати алкоголь з цукровмісних продуктів - шоколадом, цукерками. Це може привести до різкого зростання цукру в крові і викликати у відповідь підвищене вироблення інсуліну, що і загрожує в підсумку розвитком гіпоглікемії.
Читайте також: Білоруси презентували новітній препарат від туберкульозу
Алкогольні напої найкраще закушувати такими продуктами, як відварну картоплю, легкий салат з овочами, нежирне м'ясо птиці, дали раду фахівці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые надежные виброплиты Аренда офисов в Киеве на Подоле Каталог ручного и электрического инструмента, расходных материалов Лучшие цветы с адресной доставкой по Киеву Особливості слухопротезування

Последние новости