Багатотисячний караван біженців рухається до кордону США. Відео

23.10.2018 19:28 0

Багатотисячний караван біженців рухається до кордону США. Відео

Багато перетинають водний кордон Гватемали і Мексики вплав чи на саморобних плотах.
Близько 7 тисяч мігрантів з Центральної Америки продовжують рух по території Мексики в напрямку США, незважаючи на спроби місцевої влади зупинити їх.
Про це повідомляє daily-news.com.ua
Привернув до себе велику увагу караван, який відправився в шлях з Гондурасу, був зупинений мексиканською владою на мосту на кордоні з Гватемалою, але багато перетнули воду вплав чи на саморобних плотах.
Міністерство внутрішньої безпеки США, яке веде спостереження за караваном, попередило про небезпеку загрози його учасникам з боку злочинців.
"Ми уважно стежимо за кризою, пов'язаним з караваном, але ми повинні пам'ятати про транснаціональні злочинні організації і інших злочинців, які захочуть скористатися вразливістю тих, хто одужав в це незаконне міграційне подорож", — заявила в неділю міністр внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен.
Вона зазначила, що США будуть співпрацювати з регіональними партнерами "для розслідування і переслідування по всій строгості закону всіх, хто намагається заохочувати і отримувати вигоду від незаконної міграції".
Червоний Хрест випустив заяву, в якій зазначив, що багато учасників каравану страждають від зневоднення, шлункових інфекцій і травм ніг під час своєї тривалої подорожі.
Регіональний директор Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Уолтер Котте заявив: "Вкрай важливо, щоб гідність і безпеку сімей були під захистом і щоб вони утримувалися разом".
Читайте також: Іван Дорн порадував фанатів новим кліпом. Відео
Караван, що складається приблизно з 3 тисяч чоловік, вийшов з міста Сан-Педро-Сула в Гондурасі кілька днів тому, пройшов через джунглі Гватемали і житлові райони, діставшись до Мексики в надії нарешті дійти до США.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфортная стоматология доктора Колоса Когда первые остаются лучшими Где купить качественный кабель Билеты на отборочный тур чемпионатау мира по футболу Удобрения и семена по лучшим ценам

Последние новости