Ці популярні продукти шкодять серцю

21.10.2018 23:06 0

Ці популярні продукти шкодять серцю

Чи не найкращий вибір для здоров'я.
Фахівці із Всесвітньої організації охорони здоров'я склали список небезпечних для організму людини недорогих продуктів, серед яких - напівфабрикати, і продукти, які містять канцерогени, передає daily-news.com.ua
Найбільш шкідливими є дешеві ковбаси і сосиски - адже чим нижче їх вартість, тим менше в них м'яса і більше небезпечних токсичних канцерогенів.
Далі в списку - недорогі напівфабрикати і консерви, в які додають фосфати і трансжири. Експерти відзначили, що в консервованої риби через окислення банки, зробленої з дешевих матеріалів, можуть почати виділятися важкі метали, які дуже небезпечні для організму.
Читайте також: Цей вид масла відмінно очищає артерії
Дієтологи також не рекомендують вживати занадто дешеві сири, оскільки більшість з них містять замість молока маргарин, що може негативно вплинути на серцево-судинну систему.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро оплатить счета для Житомироблэнерго Как выбрать безопасные детские игрушки для ванной? Где купить брендовое платье в Украине или стильный костюм молодым людям? Профессиональный теннисный инвентарь Head Добротный забор и выглядит хорошо и защитит частную собственность

Последние новости