Твіт американського школяра підкорив Мережу

17.10.2018 19:57 0

Твіт американського школяра підкорив Мережу

І сміх і гріх.
Учитель середньої школи Евелін Лізетт (Evelyn Lizette) з Каліфорнії дала можливість учням сьомого класу набрати додаткові бали, розповівши їй анекдот, передає daily-news.com.ua
Відповідь одного з школярів виявився настільки дотепним, що Лізетт вирішила поділитися ним в Twitter.
На питання «Розкажіть мені анекдот», школяр написав «Наш президент».
Відповідь семикласника став вірусним. «У вас чудові учні», - написали передплатники вчительки і микроблогери, які побачили її пост в інших соцмережах. Дорослі відзначили, що діти, на відміну від них, не бояться говорити правду.
Твіт американського школяра підкорив Мережу
Незважаючи на шквал позитивних коментарів, деякі порахували, що вчителька надходить непрофесійно, даючи учням подібні завдання. Інші писали, що штука дитини аж ніяк не привід для радості. На думку користувача з ніком Rhonda humrichouser, ні батьки, ні викладач не навчили його тому, що президент, який би він не був, заслуговує на повагу. «Ось, що трапилося з людьми в нашій країні», - обурюється користувач. Лізетт помітила, що це не привід перешкоджати свободі висловлювання підлітка.
«Ось чому мої діти ходять в приватну школу, тому мені не потрібно мати справу з такими вчителями, як ви», - несхвально висловився інший коментатор. До його розчарування, Лізетт виявилася викладачем саме приватної школи.
Читайте також: Мережа в захваті від танцюючого чотириногого робота
За Лізетт заступилося безліч користувачів, які написали в її адресу багато добрих слів. «Спасибі, що поділилися відповідями своїх учнів і змусили мене розсміятися. Продовжуйте велику роботу в якості педагога », - звернувся до неї веб-дизайнер з Лос-Анджелеса.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Чистота в доме залог здоровья Продажа и подбор ДСП Итальянская автомобильная классика от салона Италмоторс Прочная и красивая бумага для упаковки подарков Smart-приставки для вашего телевизора

Последние новости