Рекордний видобуток нафти в світі: аналітика та прогнози

17.10.2018 7:54 1

Рекордний видобуток нафти в світі: аналітика та прогнози

Видобуток "чорного золота" і вуглеводнів досягла рекордних значень.
У третьому кварталі 2018 року обсяг світового пропозиції нафти досяг 100,3 млн барелів на добу, а видобуток "чорного золота" і вуглеводнів досягла рекордних значень.
Про це йдеться в щомісячній доповіді Міжнародного енергетичного агентства International Energy Agency (IEA), передає інтернет-видання daily-news.com.ua
У документі агентства наголошується, що показник, який включає в себе видобуток нафти, газоконденсатной рідини і біопалива, а також переробку сировини, на 2,3 млн барелів перевищив показник аналогічного періоду минулого року, і на 1,3 млн - результат за попередній квартал.
За прогнозами IEА, країни, що не входять в ОПЕК, збільшать обсяг видобутку нафти в 2019 році ще на 1,7 млн ​​барелів на добу.
Читайте також: Названа вражаюча цифра нелегальних АЗС в Україні
Збільшення видобутку нафти з другого кварталу відбувалося переважно в державах-членах ОПЕК - за цей період картель наростив виробничі обсяги на 500 тис. Барелів на день, в той час в США видобуток зріс на 400 тис. Згідно з результатами звіту, виробництво біопалива також зросла на 300 тис. барелів на добу в порівнянні з попереднім кварталом.
Рекордний видобуток нафти в світі: аналітика та прогнози

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Рекуператор повітря для кожної оселі Луковицы цикламена для вашего сада Зручні та комфортні меблі Выбор автошин: грузовые и легковые Женские украшения из натуральных камней

Последние новости