Лікарі підказали, який алкогольний напій корисний для печінки

12.10.2018 18:26 0

Лікарі підказали, який алкогольний напій корисний для печінки

Вчені виявили корисні властивості пива.
Фахівці з німецького Університету Ерлангена-Нюрнберга виявили позитивний вплив на здоров'я людини двох речовин, що входять до складу пива.
Відповідна стаття була опублікована на сайті університету, передає daily-news.com.ua
Йдеться про хімічній сполуці під назвою ксантогумол і з-альфа-гірких кислотах, які містяться в хмелі.
В ході дослідження група експертів під керівництвом професора Клауса Хеллербранда встановила, що речовина ксантогумол здатне запобігати ожиріння печінки, викликане надмірною вагою і неправильним харчуванням, а також перешкоджати утворенню рубців на тканини цього органу.
Крім того, як з'ясували фахівці, це з'єднання здатне знищувати ракові клітини в печінці і перешкоджати збільшенню ваги людини.
У свою чергу з-альфа-гіркі кислоти, які містяться в пиві, можуть стримувати розвиток уражень печінки, вони також позитивно впливають на обмін глюкози і метаболізм жирів.
Якою мірою дані речовини можуть використовуватися в боротьбі проти ожиріння, діабету і раку, повинні показати подальші дослідження, відзначили фахівці.
Однак через наявність в напої спиртного однозначно позитивний ефект на людське здоров'я може мати лише безалкогольне пиво, а також інші продукти, що містять хміль, уклали вчені.
Ксантогумол відноситься до рослинних поліфенолів — ароматичним сполукам, які забезпечують колір і смак рослин. Речовина знаходиться виключно в хмелі і відповідає за жовтий відтінок його плодів.
Іншим інгредієнтом хмелю є гіркі кислоти, які надають пиву його типовий смак. Їх частиною є альфа-кислоти, які перетворюються в з-альфа-кислоти після нагрівання в процесі пивоваріння.
Читайте також: Лікарі розповіли, який продукт може захистити від хвороби Альцгеймера
Раніше італійські вчені прийшли до висновку, що одна пінта (приблизно півлітра) пива в день благотворно позначається на роботі серця через що містяться в ньому антиоксидантів, фосфору, йоду, магнію і калію.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн-кредит в МайВаллет: преимущества и особенности микрокредитов Ремонт гидравлики спецтехники и токарная обработка металла Аренда самосвалов и тяжелой спецтехники на выгодных условиях Мебельные ручки по отличным ценам Диво Закарпаття – квітуча сакура

Последние новости