Лікарі озвучили нову чудодійну властивість зеленого чаю

10.10.2018 1:49 0

Лікарі озвучили нову чудодійну властивість зеленого чаю

Зелений чай допомагає при захворюваннях кісткового мозку.
Відомо, що зелений чай багатий антиоксидантами і поживними речовинами, пише daily-news.com.ua
Він знижує ризик серцево-судинних захворювань, раку і сприяє втраті ваги. Тепер вчені з Вашингтонського університету і їх колеги з Німеччини з'ясували: компонент зеленого чаю (галлат епігаллокатехін) корисний для людей з множинною мієломою і амілоїдозом — потенційно смертельними патологіями кісткового мозку.
Амілоїдоз — порушення білкового обміну. При одній з його форм, AL-амілоїдозі, в плазмі крові з'являються аномальні легкі ланцюги імуноглобулінів. Вони можуть накопичуватися в різних органах, наприклад, серце і нирках. Фахівці хотіли зрозуміти, як працюють ланцюга. Також дослідників цікавило, як на ланцюгу впливає галлат епігаллокатехін.
Читайте також: Лікарі назвали продукти, які не варто їсти на сніданок
Вчені отримали зразки легких ланцюгів імуноглобулінів 9 пацієнтів з патологіями відсталого мозку, що стали причиною множинної мієломи або амілоїдозу. В ході експериментів фахівці встановили, що галлат епігаллокатехін перекладав ланцюга в безпечний стан.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изысканные украшения по низки ценам Трекеры для занятий спортом Стоит ли доверять машинам Alfa Romeo? Новинки кино 2018 года Организация обучения за рубежом

Последние новости