Лікарі озвучили нову чудодійну властивість зеленого чаю

10.10.2018 1:49 0

Лікарі озвучили нову чудодійну властивість зеленого чаю

Зелений чай допомагає при захворюваннях кісткового мозку.
Відомо, що зелений чай багатий антиоксидантами і поживними речовинами, пише daily-news.com.ua
Він знижує ризик серцево-судинних захворювань, раку і сприяє втраті ваги. Тепер вчені з Вашингтонського університету і їх колеги з Німеччини з'ясували: компонент зеленого чаю (галлат епігаллокатехін) корисний для людей з множинною мієломою і амілоїдозом - потенційно смертельними патологіями кісткового мозку.
Амілоїдоз - порушення білкового обміну. При одній з його форм, AL-амілоїдозі, в плазмі крові з'являються аномальні легкі ланцюги імуноглобулінів. Вони можуть накопичуватися в різних органах, наприклад, серце і нирках. Фахівці хотіли зрозуміти, як працюють ланцюга. Також дослідників цікавило, як на ланцюгу впливає галлат епігаллокатехін.
Читайте також: Лікарі назвали продукти, які не варто їсти на сніданок
Вчені отримали зразки легких ланцюгів імуноглобулінів 9 пацієнтів з патологіями відсталого мозку, що стали причиною множинної мієломи або амілоїдозу. В ході експериментів фахівці встановили, що галлат епігаллокатехін перекладав ланцюга в безпечний стан.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Успешное лечение рака почек Выгодное получение кредита в Qmoney Огромный каталог подарков на все случаи жизни Минеральная вода премиум класса Профессиональный ремонт гаджетов в Киеве

Последние новости