Жовтневі магнітні бурі: стали відомі дати

09.10.2018 5:45 1

Жовтневі магнітні бурі: стали відомі дати

Фахівці попереджають, що особливо небезпечними для метеозалежних людей будуть 8, 10 і 19 жовтня
Сьогодні, 8 жовтня, Землю накриє потужна магнітна буря другого рівня. Про це повідомляє daily-news.com.ua з посиланням на дослідження лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.
Магнітні бурі першого рівня очікуються також 10, 19 жовтня. 11, 18 і 20 жовтня люди можуть відчувати вплив магнітних збурень.
Жовтневі магнітні бурі: стали відомі дати
Фахівці відзначили, що магнітні бурі досить інтенсивні, оскільки середина жовтня обіцяє тривалий період серйозної активності Сонця.
Під час магнітних бур деякі люди можуть відчувати головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, зниження працездатності і втому, зростання адреналіну в крові, загострення хронічних захворювань, стреси і депресію.
Читайте також: Медики розповіли про цілющі властивості обліпихи
За даними фахівців, найбільші магнітні бурі 6 класу в Україні пройшли 18-19 березня, 20 квітня і 5-6 травня 2018 року. Всі інші події цього року, включаючи і магнітну бурю 18 червня, відносяться до мінімального рівня 1.
Медики рекомендують обмежити фізичну, емоційну навантаження в ці дні, звернути увагу на режим дня і раціон харчування.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка цветов в Запорожье Интерьер в космическом стиле Авиабилеты по самым низким ценам Быстрое и комфортное получение справки о несудимости Детское постельное белье высокого качества: где купить комплекты с бортиками

Последние новости