• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Лікарі розказали, чим небезпечне хронічне недосипання

28.09.2018 16:36 2

Лікарі розказали, чим небезпечне хронічне недосипання

Чотири найнебезпечніших хвороби через недосипання.
Дефіцит сну може виявитися головним чинником розвитку цілого ряду хвороб. З них медики виділяють чотири, найбільш небезпечні в своїх наслідках для організму.
Про це пише daily-news.com.ua
Зокрема, дослідження, що проводилося науковими фахівцями Чиказького університету, показало, що у людей, які мало сплять протягом тривалого часу, починають розвиватися ожиріння і преддиабет. За словами вчених, у людей, що спали по чотири години, в крові збільшувалася концентрація жирних кислот, що знижують здатність організму регулювати рівень цукру.
Крім того, дефіцит сну може сприяти розвитку серцево-судинних захворювань. Так. за даними, які були озвучені на конгресі Європейського кардіологічного товариства, у чоловіків, які погано сплять, ймовірність інфаркту міокарда перевищена в 2,6 рази, ймовірність інсульту - в 1,5 рази.
Також систематичний недосип пов'язаний з високим ризиком хвороби Альцгеймера, про це, наприклад, говорять результати дослідження вчених з Університету Джона Хопкінса. Вчені відзначають, що у пацієнтів, які скаржаться на поганий сон, в головному мозку спостерігається збільшена кількість бета-амілоїдних відкладень, які можуть як бути причиною хвороби Альцгеймера, так і прискорювати її розвиток.
Читайте також: Чоловік Ані Лорак публічно звернувся до співачки
Наявні сьогодні наукові дані вказують і на зв'язок нестачі сну з розвитком виразкового коліту запальні захворювання слизових оболонок кишечника. Було встановлено, що ризик даного захворювання підвищувався, якщо сон тривав до шостої години і менш.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Париматч – отличное казино с хорошим рейтингом Очарование банного отдыха в Одессе Купить качественную хлебницу по доступной цене Красивая керамическая черепица Evrokrovlya Профессиональный теннисный инвентарь Head

Последние новости