На Рівненщині 22 дитини потрапили у лікарню

26.09.2018 17:27 0

На Рівненщині 22 дитини потрапили у лікарню

У Рівненській області серед вихованців і персоналу Мізоцької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції. Госпіталізовано 24 людини.
Про це повідомляє daily-news.com.ua
Зокрема, з числа хворих 22 дітей і 2 працівники закладу.
16 постраждалих доставили в інфекційні відділення Здолбунівської, Млинівської та Костопільської районних лікарень, ще 8 дітей лікуються амбулаторно.
Відзначається, що було проведено епідеміологічне розслідування, яке встановило, що збудником стала сальмонела ентерітідіс.
Збудник був виявлений у хворих, в охолодженому сирому м'ясі і на робочих поверхнях харчоблоку (поличка холодильника, терка для варених овочів, лоток для сирого м'яса).
Головними причинами інфекції називають недотримання правил особистої гігієни та порушення санітарно-гігієнічних вимог під час приготування та зберігання харчових продуктів.
"Щодо недотримання санітарно-гігієнічних вимог свідчить виявлення бактерії групи кишкової палички (БГКП) на робочих поверхнях і об'єктах навколишнього середовища (48% проб незадовільні) і в продуктах харчування (40% не відповідають санітарним вимогам)", - відзначили в прес-службі.
Читайте також: ДТП в Перу: 23 загиблих та півтора десятки поранених
Крім того, підкреслюється, що вірогідним джерелом інфекції могли стати два працівника харчоблоку, у яких виявили сальмонелу ентерітідіс (у одного була клінічна картина хвороби, в іншого не було симптомів захворювання).
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как получить визу представителя зарубежного бизнеса? Ігрові апарати для кожного Авторская линейка натуральных массажных масел Авиабилеты по самым низким ценам Летние шины по доступным ценам

Последние новости