Про ці корисні властивості гарбуза багато хто не знає

24.09.2018 18:25 0

Про ці корисні властивості гарбуза багато хто не знає

Дієтолог розповіла про корисні властивості гарбуза, пише видання daily-news.com.ua
Одна з кращих дієтологів країни Оксана Скиталінська розповіла своїм передплатникам в Facebook, якими властивостями володіє гарбуз і як вона впливає на здоров'я людини.
"І хоча ми живемо в XXI столітті — столітті високих технологій, їжа залишається одним з найсильніших чинників впливу на наше здоров'я, рівень енергії, інтелектуальний потенціал і довголіття", — пише дієтолог.
Скиталінська стверджує, що, якщо вам у спадок дісталися не дуже хороші гени, які можуть при певних обставинах призвести до якоїсь хвороби, то вживання певних продуктів можуть "приспати" ці гени і зробити їх менш активними або неактивними зовсім.
Читайте також: На Полтавщині від кулаків постраждала волонтерка
Одним з таких "чарівних" продуктів є гарбуз. За словами дієтолога, цей продукт усуває протипухлинний ефект, допомагає при гастриті, нормалізує обмін речовин, оздоровлює шлунок і жовчний міхур.
Окремо дієтолог наголосила на користі насіння гарбуза. Скиталінська стверджує, що вони багаті цинком, який необхідний кожному для здорового імунітету, зміцнення волосся, нігтів, поліпшення структури шкіри.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Музыкальное оборудование для вас Замки, двери и их ремонт Услуги по срочному оформлению загранпаспорта старого и нового образца Как быстро взять в аренду хороший автомобиль в Киеве Как эффективно прорекламировать свой товар

Последние новости