Google таємно змінила правила, тепер Chrome порушує привітність користувачів

24.09.2018 16:50 0

Google таємно змінила правила, тепер Chrome порушує привітність користувачів

Раніше користувачам необхідно було самостійно вводити свої логін та пароль, а також додатково підтверджувати дозвіл на синхронізацію.
Про це пише видання daily-news.com.ua
Експерти у сфері кібербезпеки нещодавно дізналися про зміни в політиці браузера Chrome, які погіршують приватність. Google без гучного анонсу зробила так, що коли юзер входить в один з її сервісів, наприклад, Gmail, то її браузер Chrome починає автоматично входити в акаунт користувача без його згоди.
Один із таких занепокоєних експертів – Метью Грін, який є професором у галузі криптографії Університету Джона Хопкінса. При використанні Chrome і завантаженому акаунті Google може збирати приватні дані та історію веб-серфінгу. Раніше користувачам необхідно було самостійно вводити свої логін та пароль, а також додатково підтверджувати дозвіл на синхронізацію.
Chrome шпигує за користувачами майже відразу після свого випуску. При цьому на Android цей браузер робить це в 50 разів частіше, ніж на iPhone. У середньому у фоновому режимі Chrome за 24 години з’єднується із серверами Google 40 раз на годину. В активному режимі Chrome на Android пересилає до 4,4 МБ на день, що в 6 разів більше того, що відправляє iPhone до Google.
Якщо порівнювати, скільки даних відправляє Safari на сервери Apple, то Google збирає в 10 разів більше інформації. Близько 35% усіх даних, що запитує Google, є інформація про геолокацію смартфона. Також основний збір даних Google запускає, коли користувач не працює безпосередньо з Android.
Читайте також: У Києві оголена жінка лежала посеред дороги
Нещодавно Google також захотів «вбити» веб-посилання, але критика ідеї була настільки велика, що пошуковий гігант відклав її реалізацію. Замість одночасної масштабної зміни він вирішив «вбивати» URL поступово, блокуючи з кожним новим релізом Chrome все більше елементів.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Натуральные продукты Как надежно защититься от холода на охоте Лучший магазин для спортсменов Натуральний крафтовий сир ТМ «Магур» «Moyo Shop» — мобильное приложение

Последние новости