Українка вийшла в півфінал престижного тенісного турніру

22.09.2018 14:25 0

18-річна Катаріна Завацька пробилася до півфіналу турніру ITF з призовим фондом 60 тисяч доларів у французькому Сен-Мало.
У чвертьфіналі українка обіграла дев'яту сіяну Катінку фон Дайхманн з Ліхтенштейну з рахунком 7:6 (5), 2:6, 6:4.
Матч тривав 2 години і 13 хвилин. За цей час тенісистки не виконали жодної подачі на виліт, але Дайхманн зробила 6 подвійних помилок проти 5 у Завацької. Також українка реалізувала 7 брейк-пойнтів, а представниця Ліхтенштейну - 8.
Таким чином, Завацька взяла реванш за поразку в фіналі 25-тисячника в німецькому Вісбадені в кінці квітня. У півфіналі українка зустрінеться з восьмою сіяною парагвайки Веронікою Сепеда-Ройг.