«Ногами вперед»: Супрун зробила незвичайну заяву

20.09.2018 15:19 0

«Ногами вперед»: Супрун зробила незвичайну заяву

Супрун закликала лікарів не боятися возити хворих вперед ногами, про це пише видання daily-news.com.ua
Уляна Супрун, яка виконує обов'язки міністра охорони здоров'я України, розвінчала черговий міф про здоров'я в своєму Facebook. Вона заявила, що пацієнта в лікарнях потрібно перевозити тільки ногами вперед.
"Іноді віра в забобони перемагає здоровий глузд. Особливо дивує, коли спостерігаю віру в такі речі, як" погані прикмети ", серед медиків — людей, які в прийнятті рішень повинні керуватися фактами, доказовою медициною і бути експертами по логічному мисленню", — повідомила вона.
Як приклад Супрун призводить забобон, що не можна ні в якому разі при госпіталізації пацієнта перевозити його на каталці або носилках ногами вперед. Бо так "виносять небіжчика" і це погана прикмета.
"Часто це відбувається за запитом самих пацієнтів або їх родичів, а часто і з ініціативи медпрацівників. Вони можуть навіть робити непотрібні або складні додаткові руху, щоб розгорнути пацієнта в іншому напрямку, але це жодним чином не йде на користь нікому", — підкреслює вона .
Читайте також: Кілька важливих правил, як легко прокинутися вранці
За її словами, вся міжнародна практика і базова література підтверджує, що під час госпіталізації пацієнта на каталці або носилках транспортувати людину потрібно вперед ногами. На думку Супрун на це є дві важливі причини:
1. Це знижує ризик травмування людини, адже медики часто рухають каталку дуже швидко і можуть зачіпати нею стіни, меблі або інші предмети.
2. Така позиція допомагає самому пацієнту бачити напрямок, куди його везуть, наприклад, це зазначено в Гайд Британської служби охорони здоров'я.
"У всьому світі перевозити пацієнтів ногами вперед — усталена практика", — резюмує глава МОЗ.
«Ногами вперед»: Супрун зробила незвичайну заяву
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Техника для салонов красоты Чистый офис это лицо компании Итальянские купальники по доступным ценам Заказ товаров из Америки Крайне редкое сочетание в одном продукте – и польза, и вкус

Последние новости