• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Прості правила, які допоможуть уникнути хвороб судин

18.09.2018 15:18 0

Прості правила, які допоможуть уникнути хвороб судин

Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська порекомендувала дотримуватися цих правил, щоб уникнути появи атеросклерозу – однієї з найпоширеніших судинних патологій, що є основною причиною смертності від інсультів та інфарктів.
Особлива підступність атеросклерозу в тому, що це відхилення довгий час ніяк не дає про себе знати, повідомила Скиталінська в Facebook. Для профілактики небезпечної недуги лікар-дієтолог вважає важливим вживати в першу чергу їжу, яка не проходить занадто інтенсивну обробку. Їжа повинна бути близька до того вигляду, в якому вона зустрічається в природі: якщо, приміром, це крупа, то слід їсти каші з неї, а не вироби з борошна, продукту помелу зерна.
В цілому потрібно активно вживати в їжу зернові культури, наголошує лікар. Велика кількість клітковини в них пов’язує і допомагає активніше виводити з організму надлишки холестерину. Також для здоров’я судин треба обов’язково вживати в їжу зелень. В ній містяться інгредієнти, насамперед вітаміни групи В, знижують рівень гомоцистеїну – амінокислоти, підвищена концентрація якої збільшує ризик атеросклеротичного ураження судин на 80% у чоловіків і на 60% у жінок.
Читайте також: ідеальний сніданок для школяра
Загальновідомо, що фрукти і овочі – це дуже корисно. Фахівець пояснила: для здоров’я судин особливо корисно їсти буряк і кавуни, які багаті оксидом азоту. Порушення синтезу оксиду азоту якраз сприяє процесам, провідним веде до прогресування атеросклерозу.
Також хорошою профілактикою судинної деградації є вживання клітковини. Для захисту від атеросклерозу, за словами експерта, досить щодня вживати ложку клітковини. Крім цього, чимось на зразок ліки для судин і серця є оливкове масло і горіхи, що володіють протизапальними властивостями.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детская одежда по приемлемым ценам Незаменимая помощница на любой кухне – качественная посудомоечная машина Компания «Мегарент»: сдача авто в аренду, сотрудничество с владельцами машин, желающих сдать свое авто Час купувати житло у столиці! Картина по номерам — уникальный подарок от Brushme

Последние новости