Переплутав: татусь шукав інтимні відео на сторінці доньки у Facebook

14.09.2018 16:16 0

Переплутав: татусь шукав інтимні відео на сторінці доньки у Facebook

Тато випадково залишив на сторінці доньки запит, який був адресований Google.
Чоловік переплутав сторінку доньки з пошуковою системою Google і спробував знайти там порнографію, передає Собкор.
Чоловік спробував знайти порно і випадково залишив пошуковий запит на сторінці своєї доньки в Facebook. Про цей курйоз розповіла на сторінці жіночого форуму користувач під ніком Miss CB.
Читайте також:Як уболівальник на полі шукав кумира
Дівчина отримала повідомлення в соцмережі про те, що її батько прокоментував один із записів в профілі. Miss CB швидко прогледіла його і згорнула додаток, тому що, як і завжди, не стала детально в нього вчитувалися: вона звикла, що її батько часто використовує якісь незнайомі фрази в Мережі.
Через деякий час донька відволіклася від справ і вирішила перечитати залишене татусем повідомлення. «Класичне вінтажне порно Великобританії», — говорилося в повідомленні. Донька запитала у тата, навіщо він це написав, однак той нічого не відповів і швидко видалив коментар.
«Відчуваю себе трохи незручно. Ми маємо зустрітись на наступному тижні і тепер це буде дуже ніяково. Не знаю, що робити, адже інші, ймовірно, вже бачили це повідомлення», — написала Miss CB. Вона впевнена, що тато випадково скопіював свій останній пошуковий запит з Google.
Один з користувачів форуму припустив, що сторінку її батька просто зламали. Однак донька вважає, що він відправив коментар особисто.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказ товаров из Америки Невероятная шуба из соболя для вас Детская одежда по приемлемым ценам Планировка и дизайн квартиры студии Грузоподъемное оборудование которому можно доверять

Последние новости