Головну вулицю Києва перекриють на три дні

13.09.2018 15:11 5

Головну вулицю Києва перекриють на три дні

Головна вулиця столиці знову стане епіцентром народного святкування.
Наступного тижня на Хрещатику в Києві пройде святкування Всеукраїнського свята подяки, передає Собкор.
23 вересня на Хрещатику проходитиме масштабне святкування. Саме з цієї причини на ділянці буде діяти обмеження руху транспорту. Про це стало відомо з розпорядження Київської міської державної адміністрації.
Читайте також:І знову театр: Буратіно гулятиме центром Києва
Окрім цього, під час підготовки світкування та проведення заходу, в період з 21:00 години 21 вересня до 06:00 години 24 вересня буде заборонено рух усім видам транспорту вулицею Хрещатик (від перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького до Алеї Героїв Небесної Сотні).
Також з 6 ранку до півночі 23 вересня діятиме додаткове обмеження руху автомобілів двома правими смугами дороги, що розташована на ділянці Хрещатику від Бессарабської площі до вулиці Богдана Хмельницького в напрямку їзди до Європейської площі. Обмеження введуть для зупинки автомобілів з метою заїзду учасників заходу з обмеженою мобільністю .
Крім того, на час проведення святкування змінять роботу маршрути наземного громадського транспорту, маршрути яких пролягують зазначеними ділянками. Про це буде повідомлено додатково.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Разговорный английский — доступно, быстро, интересно Список нотариусов и нотариальных контор в Киеве Легкий способ разбогатеть, играя в интернете Стильное и красивое белье для женщин Бюджетный смартфон + бампер = отличная сделка

Последние новости