Чоловік кинув наречену біля вівтаря через ревнощі до месенджера

13.09.2018 12:41 0

Чоловік кинув наречену біля вівтаря через ревнощі до месенджера

В Індії наречений вирішив помститись майбутній дружині кумедним способом.
Чоловік не прийшов на власне весілля через те, що його кохана занадто захопилась месенджером WhatsApp, пише Собкор.
Житель Індії відмовився від шлюбу зі своєю коханою через те, що вона "занадто багато часу витрачає на WhatsApp". Згідно інформації, чоловік неодноразово просив дівчину скоротити обсяг часу, який вона проводить в Мережі, і навіть ставив ультиматум, але нічого не допомогло.
Читайте також: У Канаді літак упав в озеро, є загиблі
Сім'я і друзі нареченої в день призначеного весілля зібрались та чекали на нареченого Камара Хайдара, але він так і не з'явився на церемонію. Родичі дівчини з'ясували причину дивної поведінки: Камара турбувала залежність нареченої від месенджерів.
"Він відмовився одружитися з моєю дочкою, стверджуючи, що вона занадто багато часу проводить в WhatsApp. Коли ми спробували домовитися, він став вимагати придане в 6,5 мільйона рупій", — розповів батько дівчини інформаційному порталу ANI.
В результаті батько нареченої звернувся із заявою в поліцію. Поліцейські пообіцяли розібратися в ситуації та вжити необхідних заходів.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Немецкие кальяны AMY Преимущества алюминиевых радиаторов для дома Технологичное оборудование для разлива пива: самая выгодная цена в Украине Томаты на окне Где заправлять картриджи?

Последние новости