Фотографії та історія про місце, яке рятує тюленів від негативного впливу людини.
У маленькому нідерландськосу селі Пітербюрен розташований один з найбільших в світі притулків для тюленей, де співробітники центру та волонтери повертають в дику природу тих тварин, які постраждали від людини. З початку роботи центру в 1971 році в море повернулися 14 000 тварин. Так голандці намагаються захищати свій тваринний світ. Так працює притулок Льоні 'т Харт, пише Собкор.
Власне, ось з цього бляшаного тазу з сидячим в ньому дитинчам тюленя Тоббі і почалася історія дослідницького і реабілітаційного центру відомого біолога і захисника тварин Льоні 'т Харт в маленькому нідерландському селі Пітербюрен, що недалеко від Гронінгена:
У водах Ваттового моря (воно занесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) мешкають два види тюленів - звичайний тюлень і сірий (довгомордий). Зараз, в тому числі зусиллями нідерландських і німецьких захисників тварин, кількість цих тюленів прийшла до нормальної, хоча на них вели жорстоке полювання до 1962 року. Діяльність центру повністю фінансується з приватних джерел, за рахунок спонсорських пожертвувань. Зверніть увагу, в центр не пускають з собаками, але для них є місце з підстилкою і водою:
На території центру розташовані близько десяти басейнів різної величини з морською солоною водою і відвідувачі можуть спостерігати за тваринами, які знаходяться зовсім близько:
Ідеальна чистота і порядок. Втім, це голандська риса в цілому:
Читайте також: Забавные кадры, подтверждающие сходство тюленей и собак. Фото
Всередині кафе і багато різного цікавого для дітлахів. Корисна інформація, стіл для малювання і, найголовніше, за всім, що відбувається всередині центру відвідувачі можуть спостерігати самі:
Ось це кухня, де готують для тюленей. Все на долоні:
На тюленячу їжу, до речі, центр витрачає близько 180 000 євро на рік:
Тут можна також поспілкуватися з тюленятами:
Ті малюки, які потрапляють сюди зовсім ще недосвідченими, не вміють самі істи, їх доводиться годувати:
Загрузка...