Яблонський розповів, як Сенцову повернутись у професію

08.09.2018 20:15 0

Яблонський розповів, як Сенцову повернутись  у професію

Увесь світ, зокрема кіномитці та політики, сьогодні вимагають від російської влади звільнення українського режисера Олега Сенцова.
Про це пише СобКор.
Президент Польської кіноакадемії Даріуш Яблонський заявив: «Увесь світ закликає президента Путіна звільнити Олега Сенцова… Ми сподіваємося, що заклики з усього світу, адже про це вже говорить увесь світ, а не тільки кінематографісти, матимуть свій результат».
Президент Польської кіноакадемії зазначив, що кінематографісти з усього світу першими закликали звільнити Олега Сенцова.
Пізніше до цих закликів приєдналися і політики. Він нагадав, що президент Євроради Дональд Туск, відкриваючи саміт G7, закликав лідерів найвпливовіших країн до солідарності з Олегом Сенцовим.
Читайте також: Сайт Білого дому: петицію про Сенцова заблокували для українців
До цих закликів приєдналися президент Франції Еммануель Макрон, німецький канцлер Ангела Меркель, держсекретар США Майк Помпео тощо.
Яблонський підкреслив, що він дуже хотів би, аби Олег Сенцов зняв свій наступний фільм.
«Знаю, що робляться кроки, аби він міг зняти фільм. І я сподіваюся: це є тим елементом, який призведе до того, що він не віддасть свого життя. Весь світ зрадіє, коли він знову з’явиться на кіно майданчику», — резюмував Яблонський.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Недвижимость Житомира и всей Украины как на ладони Самый популярный сервис проката авто Можно ли доверять микрофинансовым организациям Лучший магазин для спортсменов Организация «Летнего кинолагеря мира»

Последние новости