Керченський міст пошкоджено плавучим краном

08.09.2018 17:39 0

Керченський міст пошкоджено плавучим краном

Плавучий кран наштовхнувся вранці 8 вересня на автодорожню частину Керченського мосту, пошкодив бар'єрну огорожу і щоглу освітлення транспортного переходу.
Про це пише СобКор.
"Вранці в суботу, 8 вересня, в акваторії Керченської протоки зірвало з якоря плавкран, що перебував на якірній стоянці на видаленні від траси в зв'язку зі штормовим попередженням. О 6.20, незважаючи на спроби екіпажу взяти судно під контроль і зупинити рух, його прибило до опори 227 автодорожньої частини моста (це 154 км траси А-290, ділянка між островом Тузла і фарватером)", – йдеться в повідомленні російського управління доріг "Тамань".
Читайте також: Мережу насмішили російські медалі за Кримський міст
Відомо, що стрілою плавучого крана пошкоджена одна щогла освітлення, погнуті кілька метрів бар'єрного огородження моста.
Зазначається, що у зв'язку з посиленням вітру в Керченській протоці на трасі А-290 по Керченському мосту діє обмеження швидкості до 40 км/год, рух по лівій смузі траси на ділянці між островом Тузла і фарватером в напрямку Керчі тимчасово обмежено для усунення пошкоджень інциденту.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности финансовых связей на государственном уровне на примере Амельченко Василия Искусственные цветы для ритуальных услуг Мнение эксперта: «Оптимизация бизнеса — это не только сокращение расходов» Микрозаймы для решения финансовых проблем Итальянские купальники по доступным ценам

Последние новости