Смарт годинник врятував життя 24-річного хлопця

06.08.2018 17:06 0

Смарт годинник врятував життя 24-річного хлопця

З дня виходу перших смарт-годинників, гаджет неодноразово рятував життя користувачів, вчасно попереджаючи про аномальний підвищенні пульсу.
Про це пише видання daily-news.com.ua
Чергова така історія сталася з 24-річним Майком Лавом, який ризикував життям через раптово піднявся показника ЧСС.
У стані спокою і при відсутності фізичного навантаження серце здорової людини скорочується 60 разів на хвилину. У травні цього року Майк Лав отримав повідомлення з Apple Watch про те, що його пульс перевищує 130 — 140 ударів в хвилину. У цей момент Майк спав.
Отримавши неприємну звістку, хлопець тут же відправився до кардіолога. В ході обстеження з'ясувалося, що у хлопця вроджений порок серця і вельми нетипове його будова.
Хлопцеві було призначено 3-тижневий курс лікування. Майк запевняє, що тепер ніколи не розлучиться з Apple Watch, адже цей гаджет, по суті, врятував йому життя.
Читайте також: КНДР продовжує розробку ядерної програми — Рада Безпеки ООН
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Объявления о продаже квартир и домов в Днепре Татьяна Чорновол: За захватом элеватора на Харьковщине стоит Игорь Райнин Электробезопасность системы – автоматы защиты и устройства защитного отключения Стильный мебельный минимализм Насколько безопасна и выгодна дистанционная торговля?

Последние новости