Шокуюча знахідка на Марсі, в таке важко повірити

31.07.2018 18:27 2

Шокуюча знахідка на Марсі, в таке важко повірити

Вчені виявили на Марсі підземне озеро з солоною водою. Про це повідомляє daily-news.com.ua.
Озеро розташоване поблизу південного полюса планети під півторакілометровим шаром марсіанського льоду і досягає 20 кілометрів у ширину. Це найбільша водойма, виявлена на Марсі, цитує Science “Радіо Свобода”.
Вода — важливий елемент для існування життя в розумінні сучасної науки, і вчені давно намагаються довести наявність рідкої води на Марсі.
“Ця вода буде дуже холодною, близькою до точки замерзання. І вона буде солоною. Це не ідеальні умови для появи життя”, — сказала агенції АР планетарний геолог Кірстен Сібах. Водночас вона додала, що на Землі існують мікроби, які зуміли пристосуватися до подібних умов.
Автори дослідження використовували результати спостережень європейського космічного апарату Mars Express, отримані між травнем 2012 і груднем 2015 року.
Зі знімків марсохода Curiosity, який показав свій маршрут за останні п’ять років, фахівці NASA створили панорамне відео червоної планети.
Читайте також: У Миколаївській області польсько-української археологічної експедиції вдалося зробити цінні знахідки.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить Лего в Украине? Где купить качественные защитные чехлы-майки на сиденья авто Перевозка умерших по Украине Как получить визу представителя зарубежного бизнеса? Орхидеи в горшках с доставкой по Харькову

Последние новости