• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Чиновники скупляють Ягуари та Лексуси за ціною Жигулів

30.07.2018 15:16 1

Чиновники скупляють Ягуари та Лексуси за ціною Жигулів

Українські високопосадовці декларують коштовні автомобілі Lexus, Jaguar, Land Rover і навіть Tesla, вказуючи більш ніж скромну ціну у 48-50 тисяч гривень.
Про це повідомляє СобКор.нет
Так, в січні 2017 року Національний банк заборонив готівкові розрахунки на суму більшу 50 тисяч гривень, тому, щоб обійти обмеження, угоди про продаж автомобілів часто укладаються із заниженими цінами в документах.
"А якщо ще й покупцем є чиновник — то йому такі оборудки вигідні подвійно, оскільки дозволяють уникнути питань до походження статків", — наголошують спеціалісти.
Дослідження декларацій показало, що у 2016-на початку 2017 року декларанти придбали 936 іномарки за ціною від 48 до 50 тисяч гривень.
"Найпопулярнішою маркою виявився німецький "автомобіль для народу" Volkswagen — 93 штуки. Також лідерами довіри є такі японські бренди як Toyota (68 шт.) і Mitsubishi (58 шт.). Нібито за символічні суми чиновникам вдалося стати власниками 41 Mercedes-Benz, 30 Audi, 29 BMW".
Із автівок класу "люкс" у ціновому діапазоні від 45 до 50 тисяч представлені 13 Subaru, 7 Lexus, по 3 Dodge і Chrysler, 2 Land Rover і навіть по одному Jeep Grand Cherokee і Jaguar S-Type.
"Проте справжньою окрасою колекції стала Tesla Model S столичної комунальниці Тетяни Шуберт вартістю 50 тисяч гривень".
Нагадаємо що в Україні заплановано підвищення "мінімалки".
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем терминалы сбора данных Искусственные цветы для ритуальных услуг Лучшая сельхозтехника от «Югтехагро» Качественная сетка от ТД Промтехстрой Лучшая охранная компания Легион — для вас и вашего дома

Последние новости