Чиновники скупляють Ягуари та Лексуси за ціною Жигулів

30.07.2018 15:16 1

Чиновники скупляють Ягуари та Лексуси за ціною Жигулів

Українські високопосадовці декларують коштовні автомобілі Lexus, Jaguar, Land Rover і навіть Tesla, вказуючи більш ніж скромну ціну у 48-50 тисяч гривень.
Про це повідомляє daily-news.com.ua
Так, в січні 2017 року Національний банк заборонив готівкові розрахунки на суму більшу 50 тисяч гривень, тому, щоб обійти обмеження, угоди про продаж автомобілів часто укладаються із заниженими цінами в документах.
"А якщо ще й покупцем є чиновник - то йому такі оборудки вигідні подвійно, оскільки дозволяють уникнути питань до походження статків", - наголошують спеціалісти.
Дослідження декларацій показало, що у 2016-на початку 2017 року декларанти придбали 936 іномарки за ціною від 48 до 50 тисяч гривень.
"Найпопулярнішою маркою виявився німецький "автомобіль для народу" Volkswagen - 93 штуки. Також лідерами довіри є такі японські бренди як Toyota (68 шт.) і Mitsubishi (58 шт.). Нібито за символічні суми чиновникам вдалося стати власниками 41 Mercedes-Benz, 30 Audi, 29 BMW".
Із автівок класу "люкс" у ціновому діапазоні від 45 до 50 тисяч представлені 13 Subaru, 7 Lexus, по 3 Dodge і Chrysler, 2 Land Rover і навіть по одному Jeep Grand Cherokee і Jaguar S-Type.
"Проте справжньою окрасою колекції стала Tesla Model S столичної комунальниці Тетяни Шуберт вартістю 50 тисяч гривень".
Нагадаємо що в Україні заплановано підвищення "мінімалки".
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги эпиляции и депиляции от профессионалов Высшее и среднее образование в Великобритании – рассказывает mudra.ua Бытовые кондиционеры Стоматологические клиники в Киеве по соседству Качественные стройматериалы

Последние новости