Ресторан для весілля у Львові

Ресторан для весілля у Львові

Весілля особлива подія в житті кожної родини. Дуже важливо, щоб усе пройшло якомога краще, а саме свято залишило тільки позитивні емоції та спогади. Нареченні завжди особливо відповідально підходять до підготовки кожного з етапів. Банкетний зал те місце, де пройде більша частина весілля. До нього є завжди велика кількість вимог. Якщо весілля планується у Львові або області можна звернути увагу на готельно-ресторанний комплекс Sobieski. На сайті hotelsobieski.com.ua можна отримати всю необхідну інформацію, та забронювати банкетний зал для свого свята.

У ресторані гостям можуть гарантувати затишну атмосферу, високий рівень обслуговування та смачну кухню. Після завершення свята всіх гостей можна розмістити в готелі. Весілля Жовква у Sobieski завжди асоціюється зі святом. Комплекс має дуже зручне місце розташування. Вартість оренди залу буде значно нижчою, ніж у самому Львові. У закладі облаштований великий бенкетний зал, де зможуть комфортно розміститися всі гості. Персонал ресторану відповідально ставиться до підготовки весілля. Тут детально продумують кожну деталь. Індивідуально під кожне замовлення складається меню, шоу-програма та враховуються інші побажання.

В ресторані представлена європейська кухня. Комплекс Sobieski надає молодятам у подарунок готельний номер. Також у закладі можна продовжити святкувати весілля на другий день. Всі страви, які залишилися після бенкету зберігаються в холодильнику ресторану. На вибір молодятам можуть запропонувати 4 менші зали для другого дня. Готельно-ресторанний комплекс може запропонувати гостям трансфер. На сайті закладу завжди можна отримати консультацію адміністратора, або особисто завітати до бенкетного залу для весілля. В залі можна розмістити до 200 гостей. Це досить велике світле примішення, яке спеціально декорується до свята. Вишукані страви точно зможуть здивувати гостей.

В комплексі також є комфортний готель, з номерами різного рівня комфорту. Завжди можна підібрати кімнату для відпочинку, яка повністю задовольнить гостя за стилем, кількістю кімнат та іншими побажаннями. Молодята досить часто обирають цей заклад у Львові. Саме тут можна отримати якісну послугу за доступною ціною. Готельно-ресторанний комплекс відмінно підійде для тих, хто цінує високий рівень сервісу, обслуговування та смачну кухню. Таким же комфортним буде перебування і в готелі. Почати свій ранок кожен гість зможе зі шведського столу.

Предыдущая новость

Обход бана БК ГГБет Удушье и первая помощь при асфиксии Велобег — польза для ребенка о которой вы не знали Дымоходы из нержавеющей стали Изготовление и монтаж качественных металлоконструкций

Последние новости